Прес-конференція Голови правління ПАТ "Чернігівобленерго" Володимира Ткача
14 липня 2016 року о 10.00 год. у ПАТ «Чернігівобленерго» за адресою м. Чернігів, вул.Гонча,40 відбудеться прес-конференція Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Івановича Ткача.
Основні теми:
1.Зміни в Правлінні Товариства «Чернігівобленерго».
2.Інновації в обслуговуванні споживачів електроенергії - програмні комплекси: інтернет - кабінет для юридичних осіб «Енерго», особистий кабінет для побутових споживачів «Енерго-побут», електронна платіжна система «Партмоне».
3.Тарифи на електроенергію, зміни тарифів для населення з 1 вересня 2016 року, встановлення багатозонних приладів обліку, електроопалення.
4.Розрахунки споживачів за електроенергію, найбільші боржники.
5. Ремонтна компанія та інвестиційні проекти ПАТ «Чернігівобленерго» у 2016 р. Аварійні відключення електроенергії, роботи в охоронних зонах ЛЕП.
Контакти: прес-служба ПАТ «Чернігівобленерго»,presa@energy.cn.ua, тел. 654 – 705, кол-центр 0 800 210 310
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.