Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 02:34:29

Прес-конференція Олександри Кужель

29.06.2016   12:00Агенцiя

29 червня, з робочим візитом Чернігів відвідає народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель.

О 12.00 відбудеться прес-конференція з гостею, під час якої вона розповість про проблеми, які хвилюють бізнес-середовище на загальноукраїнському рівні та безпосередньо на рівні Чернігівської області.
О 13.30 відбудеться круглий стіл з чернігівським бізнес-середовищем.

На круглий стіл запропоновані такі питання до розгляду:

1. Шляхи збереження існуючого виробничого потенціалу країни. Один із шляхів - два роки не збільшувати розміру земельного податку та орендної плати за землю внаслідок індексації.

Опис проблеми: відповідно до ст. 289 Податкового кодексу України, нормативна грошова оцінка земель використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати. Крім того, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель. Індексація нормативної грошової оцінки земель критично вдарить по вітчизняній промисловості. Зокрема, лише в 2015 році падіння промислового виробництва склало 13,4%, експорт машинобудування впав на 32,7%, збитки промислових підприємств (за 9 місяців 2015 року) склали майже 85 млрд. грн.

2. Шляхи впорядкування відносин між енергопостачальником та споживачем, зробити їх рівноправними та прозорими. Пропозиція: скасувати плату за приєднання до електромереж. Зобов’язати енергопостачальника розвивати власні електричні мережі за рахунок власних прибутків та інвестиційних програм. Скасувати ліміти споживання, проводити оплату за фактично спожиту електроенергію. Скасувати авансові платежі.

Прес-конференція та круглий стіл відбудуться в медіа-центрі «Моє місто»

(гот. «Україна», конференц-зала на 4 поверсі).

Запрошуємо представників бізнесу Чернігівщини завчасно акредитуватися за тел.: 050-465-0311 Людмила Володимирівна Шандренко. 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.