Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 07:05:50

Чернігівські перевізники та воїни АТО домовилися про перевезення ветеранів

21.06.2016   12:00Агенцiя

Меморандум про перевезення пільгових категорій населення (зокрема, ветеранів АТО) підпишуть представники фірм-перевізників Чернігова та громадських організацій, які захищають інтереси воїнів АТО.  Це дозволить врегулювати це питання цивілізованим шляхом і зняти певну напругу, що, ймовірно, свідомо провокують певні політичні сили напередодні довиборів.

Підписання Меморандуму відбудеться 21 червня о 12.00 в приміщенні Федерації профспілкових організацій області (вул. Шевченка, 5, конференц-зала на 4 поверсі).

Про те, як тривав переговорний процес, хто брав у ньому участь, які пропозиції було розглянуто, як нарешті знайдено компроміс, і на яких умовах будуть відбуватися перевезення пільговиків Чернігівщини (як це регламентує Закон України «Про автомобільний транспорт» чи навіть краще для наших ветеранів), журналістам розкажуть:
-    Володимир Коваленко, голова ПП «ДРУЖБА ЛЮКС АВТОТРАНС»;
-    Микола Бережний, ПП «Десна Пасстранс»;
-    Максим Конашевич, ГО « Правий Сектор Північ»;
-    Олександр Бакуревич, ГО «Дружина Князя Чорного»;
-    Андрій Хоменко, ГО «Спілка 13 БТРО»;
-    Альберт Черешко, ГО «Щит 41»;
-    Павло Муравейко, ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»;
-    Олена Варнакова, «Чернігівська профспілка підприємців».

Увага! Для участі в обговоренні та презентації тексту Меморандуму просимо завчасно акредитуватися телефоном чи електронною поштою.

Контакти: Вікторія Сидорова,
066-304-89-87, 097-087-00-10
My-city@media-center.net.ua

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини