Відкриття фотовиставки "Чернігів Древній...Сучасний…Європейський"
Відкриття фотовиставки та нагородження учасників відбудеться 21 червня об 11.00 в холі Міського Палацу культури.
Це завершальний етап. У травні було оголошено про збір фотографій. На пропозицію відгукнулося півсотні учасників. З їхніми роботами чернігівці та гості міста могли ознайомитися під час святкування Днів Меммінгена в Чернігові. Наразі незалежне журі відібрало кращі роботи, які і будуть представлені на виставці.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression