Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 23:43:30

День латвійської культури

17.06.2016   16:00Агенцiя

Почесне консульство Латвійської Республіки в м. Чернігові за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні представляють: День латвійської культури в місті Чернігові.

Головні Партнери Дня латвійської культури – Культурно-просвітницький центр LatviArt та чернігівський культурний проект «Зелена сцена».Програма дня:

16.00 прес-конференція за участю представників Посольства Латвійської Республіки в Україні, Почесного Консульства Латвійської Республіки в Чернігові та Чернігівській області, Культурно-просвітницького центру LatviArt, культурного проекту «Зелена сцена» та музикантів з Латвії.

16:30 в рамках святкування Днів латвійської культури в Чернігові офіційне відкриття виставки «Югендстиль у Ризі та Латвії».

Місце проведення прес-конференції та офіційного відкриття виставки – Культурно-просвітницький центр LatviArt при Почесному консульстві Латвійської Республіки в м. Чернігові за адресою вул. Гонча, 23.

17.30 в рамках фестивалю «Зелена сцена» на Алеї Героїв відбудуться заходи:

- алея хенд-мейд майстрів
- фотовиставка LATVIA SIGHTSEEING
- інформаційна виставка Ліго/Янів день

19.00
Гра на латиському автентичному музичному інструменті кокле.
Імпровізована взаємодія медитативного та імпульсивного, стародавнього і сучасного - Лайма Янсоне – талановитий музикант-віртуоз з програмою «Літнє сонцестояння»

21.00
відкритий кінопоказ латвійського кіно.
Фільм режисера-сценариста Айгарса Грауби «Команда мрії 1935»

ВХІД ВІЛЬНИЙ!
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини