Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 14:41:16

Брифінг адвокатів волонтера Віталія Курача

03.06.2016   12:00Агенцiя

У п’ятницю, 03 червня, о 12.00 в прес-центрі «Ініціатива» (м.Чернігів, вул. Шевченка, 46, офіс 18 ) відбудеться брифінг адвокатів волонтера «Самооборони Майдану» Віталія Курача.
21 березня, в день суду над Савченко Ріпкинський районний суд засудив волонтера «Самооборони» Віталія Куряча до 6 років ув'язнення та сплати потерпілим двохсот двадцяти шести тисяч гривень.
Нагадаємо, що 17 лютого 2015 року Віталій Курач отримав від добровольця та поета Бориса Гуменюка два «тубуси» для передачі у музеї у якості експонатів, які обидва вважали використаними.
Два тубуси Віталій Курач передав до шкіл смт. Ріпки. Тубуси виявилися зарядженими, один із них вибухнув.
Під час вибуху у ріпкінській школі №2 бібліотекар та вчителька отримали незначні осколкові поранення. Найважче поранення у груди отримала завгосп 1981 року народження. Згодом стало  відомо, що від отриманих поранень жінка померла.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини