Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:49:19

Як будувати майбутнє "міста легенд"

19.05.2016   19:00Агенцiя

19 травня у конференц-залі боулінг клубу «Светофор» (вул. П'ятницька, 50) о 19.00 відбудеться засідання Інтелектуального клубу міста Чернігова. Тема: «Як місту легенд будувати майбутнє?».
У рамках обговорення доктор історичних наук Сергій Леп'явко виступить з доповіддю: «Задум заснування міста Чернігова після 1945 року» та один із лідерів Студреспубліки продовжить дискусію зі своїм баченням теми: «Як з «міста легенд» побудувати місто майбутнього?».
Тема обговорення доволі цікава, оскільки Чернігів прославився своїми легендами на всю Україну, але при цьому, славнозвісне місто неначебто завмерло в своєму розвитку, не створюючи проекти майбутнього.
За результатами засідання буде опубліковано короткий репортаж з основними тезами дискусії, щоб кожен зміг ознайомитися з напрацюваннями клубу та зробленими висновками виходячи з заданої теми для обговорення.
До засіданню клуба запрошуються експерти, громадські та політичні діячі, активні мешканці міста.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.