Експерти готують Антитарифний план із захисту прав споживачів
13 травня о 15:00 провідні вітчизняні спеціалісти у сфері енергетики, комунальних послуг та аудиту представлять спільний Антитарифний план дій із захисту прав споживачів від тарифного грабежу. Їхня мета – перегляд тарифів та зниження їх до справедливого, економічно обґрунтованого рівня. Експертне засідання відбудеться на базі ГО «Публічний аудит» із ініціативи керівника організації, одного з лідерів антитарифного руху Максима Гольдарба.
«У структурі нової ціни на газ 2500 грн з 6879 грн за 1 тис. куб. м отримає "Укргазвидобування". За нинішнім курсом це близько 100 доларів. Ця ціна — достатня, щоб український видобуток розвивався. Але на ці 100 доларів держава "накидає" ще 130 доларів податків (ПДВ і рента на видобуток газу становить 3600 грн на тисячу кубометрів) – такий підхід є злодійським та абсолютно необґрунтованим. Він вказує тільки на одне: влада намагається вилучити у людей їхні заощадження – всупереч Конституції, будь-яким законам економіки та ціноутворення; незважаючи на божевільне збіднення людей і руйнування бізнесу. А тому всі спеціалісти, які розуміють суть того, що відбувається, не мають права, склавши руки, спостерігати за ситуацією», – переконаний Гольдарб.
Учасники заходу:
✓ екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко
✓ керівник ГО «Публічний аудит», співініціатор ГО «Тарифна мобілізація» Максим Гольдарб
✓ директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський
✓ директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник
✓ директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Белашко
✓ директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров
✓ президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко
✓ директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич
✓ голова «Експертної платформи з енергоефективності» Ігор Черкашин
✓ керівник проекту «Успішна країна» Андрій Блінов
✓ економічний експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко
А також інші експерти у сфері енергетики, комунальних послуг та аудиту.
Дата і час: 13 травня, 15:00.
Місце проведення: офіс «Публічного аудиту»; вул. Воздвиженська, 18
Акредитація ЗМІ (обов’язкова): 050-902-93-09
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.