Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 15:22:17

Фестиваль КіноДОК у Чернігові

20.05.2016   20:00Агенцiя

Перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок» відбудеться з 20 по 22 травня 2016 року у місті Чернігів.

Фестиваль проводиться з метою пропаганди неігрового кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, обміну досвідом та ідеями між кінематографістами, сприянню творчій молоді у сфері кінематографії, просування кращих зразків документального кіно до широкого глядача. Виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.



Ідея проведення фестивалю належить Народному артисту України Дмитру Чирипюку та Ганні Левківській.

В епоху тотального панування гламурного стилю, ми хочемо залучити на «свій бік» якомога більше думаючих людей, як з боку глядача, так і з боку художника. Головна дійова особа фестивалю - режисер! Формат «короткого метра» - найкращий майданчик для незалежної позиції та художнього експерименту, адже при тотальному пануванні масової культури «короткий метр» залишається простором, вільним від пресингу і штампів мейнстриму.

Ми переконані: неігрове арт-кіно повинне належати всім. Маємо намір зробити його зразки, його експерименти і його досягнення, надбанням професійної аудиторії і зацікавленої публіки. Таким чином, документальне арт-кіно буде введено в коло актуальної культури і стане предметом осмислення та обговорення в культурному середовищі.

У програмі фестивалю конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії (більш детально читайте у розділі «програма»).

У фестивалі братимуть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи. До конкурсної комісії кінофестивалю увійдуть Кшиштоф Зануссі (голова журі), Богдан Бенюк, Михайло Іллєнко, Сергій Маслобойщиков здійснюватиметься відбір кращих робіт для  їх номінації по категоріям та визначенням призерів (Гран-прі, 1, 2, 3 місця, Приз журі, Приз глядацьких симпатій).

Запрошуємо всіх небайдужих до документального кінематографу людей, шанувальників культурно-громадських заходів з різних тематик, спортивних змагань, стати учасниками або гостями фестивалю.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression