Форум "Децентралізація: стан та перспективи реформи на Чернігівщині"
Відбудеться 11 травня покликаний просто і якісно, дуже стисло надати інформацію про "реформу № 1" та про її поточний стан на Чернігівщині в першу чергу для простих громадян, які хочуть змінити своє місто, селище чи село, по-друге для активістів, що бажають якісно впливати на зміни в суспільстів і звичайно ж для тих, хто безпосередньо має впроваджувати реформу в життя.
Саме тому запрошуємо всіх, хто професійно цікавиться перебігом реформ в Україні, всіх активних жителів та громадських діячів міста, активну молодь, журналістів, депутатів та зайнатих в процесі реформування працівників держ. структур відвідати наш Форум 11 травня в приміщенні Обл.ради за адресою пр.Миру 43, 1 поверх, ауд.№ 1
В рамках Форуму Ви дізнаєтесь про Поточний стан реформи в Чернігівській області, про перспективи змін в секторі освіти та медицини, про формування бюджетів новостворених громад, дізнатись про досвід інших регіонів України.
Реєстрація з 9:30
Попередня реєстрація за посиланням
https://docs.google.com/…/1RypGp6Pg4ni5pB2gaa0dbob…/viewform
контактний номер організатора 063 33 77 469 Палькова Ольга
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.