Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:57:22

Ініціатива наблизиться до громад Чернігівщини

28.04.2016   14:30Агенцiя

27–28 квітня у трьох районах Чернігівській області відбудуться круглі столи, присвячені прозорості видобування вуглеводнів на місцевому рівні та презентації процесу Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні.

Метою круглих столів є презентація у видобувних районах Чернігівської області інформації про ІПВГ, результатів першого звіту ІПВГ, обговорення перспектив налагодження конструктивної співпраці між видобувними компаніями, органами влади та місцевими громадами.

Місце та час проведення заходів:

27 квітня, 12:00, смт Талалаївка, приміщення Талалаївської РДА, вул. Центральна, 3 (колишня вул. Леніна).   Початок реєстрації – 11:30.

28 квітня, 10:30, смт Варва, приміщення Варвинської РДА, вул. Шевченка, 38. Початок реєстрації – 10:00.

28 квітня, 14:30, м. Прилуки, приміщення Прилуцької РДА, вул. Київська, 220. Початок реєстрації – 14:00.

Заходи організовує ГО “НОВА Енергія” (м. Харків) за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА в рамках проекту “Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України”, що реалізується за підтримки компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини, та Міжнародного фонду “Відродження”.

На початку 2016 року в рамках згаданого проекту ГО “НОВА Енергія” розпочала роботу з поширення обізнаності щодо можливостей та перспектив впровадження ІПВГ y Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Робота спрямована на наближення України до ЄС і має привести до відчутних покращень у політичній, соціальній, економічній та екологічній ситуації. “НОВА Енергія” є членом громадської коаліції “ЕнергоТранспарентність” і вже не перший рік займається системною роботою з підтримки імплементації стандарту ІПВГ в Україні.


Контакти:
Віталій Филенко, ГО “Нова енергія”
тел. +38 097 925 72 49, +38 095 008 49 91
e-mail: energiya.nova@gmail.com

Валерій Сорокін, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА
тел. +38 067 705 55 60
e-mail: sorokin.press@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини