Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:31:44

7-а сесія Чернігівської міської ради 7-го скликання

28.04.2016   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

 1. Про Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки.

 2. Про Програму створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у м. Чернігові на    2016-2020 роки.

 3. Про Програму з охорони життя людей на водних об’єктах у м. Чернігові на 2016-2020 роки.

 4. Про зміну граничної чисельності працівників та затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради в новій редакції.

5. Про Програму забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Чернігові на    2016-2017 роки.

6. Про внесення змін до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року.

7. Про внесення змін до Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою «Чернігівські відомості» комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради на 2016 – 2018 роки (нова редакція).

8. Про запровадження проекту "Муніципальна картка чернігівця".

9. Про затвердження  Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові.

10. Про внесення змін до Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2016 -2020 роки.

11. Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Чернігова.

12. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2016 році.

13. Про надання згоди на поділ об’єкта нерухомості, що перебуває у спільній частковій власності.

14. Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна.

15. Про внесення змін до Порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати та неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади      м. Чернігова.

16.Про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

17. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня  2015 року № 2/VII – 6 “Про міський бюджет на 2016 рік” зі змінами і доповненнями (№ 3/VII – 12, № 4/VII – 14, № 6/VII – 24).

18. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території групи житлових кварталів “Лісковиця” (друга черга).

20. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації “Внесення змін та доповнень до Детального плану центральної частини міста”.

21. Про направлення на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України Хоніч О. П.

22. Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) у місті Чернігові.

23. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці, члену сім'ї загиблого учасника АТО, для ведення садівництва.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів, городництва та надання згоди на отримання права власності на земельні ділянки на користь територіальної громади міста Чернігова.

26. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

28. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

29. Про депутатські запити.

30. Різне.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини