Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 16:00:12

Канадський професор презентує книгу в Чернігові

12.04.2016   17:00Агенцiя

У Чернігові є унікальна можливість відкрито поспілкуватися та подискутувати про шляхи модернізації з провідним світовим інтелектуалом. 12 квітня о 17:00 у Чернігівській міській бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса 22) професор історії Монреальського університету Яков Рабкін проведе лекцію «Що таке держава Ізраїль: від задуму до життя» і презентує однойменну книжку. Запрошуємо!
Яків Рабкін – професор історії Монреальського університету, письменник, публіцист, радник у низці міжнародних організацій (НАТО, ЮНЕСКО й ін.). Яків Миронович вільно володіє 5 мовами й виступає з лекціями в університетах всього світу. Проф. Рабкіну належить близько 300 публікацій у науковій періодиці. Минула праця науковця стала міжнародним бестселером, перекладена 14 мовами і отримала відзнаки у різних країнах.
Книга, яку презентуватиме д-р Рабкін, вийшла тепер і в Україні (видавництво «Самміт-книга»). У ній автор доступною та простою мовою, але спираючись на величезний масив наукових матеріалів, описує причини та передумови великого успіху маленької держави Ізраїль (із населенням близько 7,5 млн осіб) та її значної ваги на міжнародній арені. Увага приділяється і проблемам, із якими стикався і продовжує стикатися Ізраїль.
Державницька криза, від якої потерпає Україна, заставляє нас ще прискіпливіше досліджувати досвід країн, які змогли не просто ствердити державність, але й домогтися порівняно високого рівня розвитку. Кейс модернізації Ізраїлю, якому вдалося, незважаючи на практично безперервну війну, вскочити в перший світ – є однозначно цікавим для всіх, хто вірить у відродження та розвиток України.
Звісно, у тих, кому пощастить потрапити на захід, буде нагода задати питання особисто автору, а також підписати книгу.

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини