Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 18:17:07

Зустріч із керівником проекту "Армія Гідності"

09.04.2016   12:30Агенцiя

9 квітня 12:30       
Готель «Україна»
конференц-зал, 4 поверх пр-т Миру, 33
м. Чернігів

Відбудеться зустріч із керівником проекту «Армія Гідності» громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» - Тарасом Костанчуком.

Армія, яка зараз існує – це неподобство, її не можна називати нормальною армією, тому що у нас негідні умови служби, озброєння і командування… Сьогоднішні умови, в яких перебувають наші воїни – не просто жахливі, вони неприпустимі!

Ми знаходимось в стані війни, а наші бійці не мають належного забезпечення. Командування дискредитувало себе своєю непрофесійною діяльністю під час проведення масштабних та надважливих операцій на сході країни – ІЛ-76, Іловайськ, Дебальцеве, ДАП, Савур-Могила та інші. Система керівництва армії потребує реформування!

Але сьогодні, оскільки йде війна, ми повинні робити все, щоб допомогти тим бійцям, які стримують ворога! Це означає – забезпечувати хлопців сучасними приладами та амуніцією, допомагати із медичними засобами тощо. Держава цим всім їх не може забезпечити через свою корумпованість.
 
«Армія гідності повинна стати нормою для України! Тому ми будемо наполягати на її реформуванні, щоб повністю змінити систему військового керівництва, підготовки бійців, перейти на контрактну службу та створити резервну армію! Державна армія повинна бути дієздатною, вмотивованою, озброєною, одягненою, ситою  і оплаченою!», - керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Запрошуємо журналістів! Телефон для акредитації: (066) 814 49 19

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини