Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 03:40:36

Конференція краєзнавців Чернігівського району

11.03.2016   10:00Агенцiя

11 березня о 10.00 год. у великій залі Чернігівської райдержадміністрації та райради розпочне роботу чергова конференція краєзнавців району. На конференції можна буде дізнатися про реалізовані творчі проекти минулого року та плани на 2016 рік, про хід декомунізації в районі. Відбудеться презентація 10 частини відеокниги “Пізнай рідний край” та поштових конвертів із зображенням відомих земляків Олишівки. Сергій Горобець повідомить про нові матеріали періоду Голодомору у селах району. До 80-річчя з дня народження Григорія Греченка згадаємо його як укладача ґрунтовної історії села Ведильці. Від краєзнавців села Черниш дізнаємось про їх відкриття у відновленні призабутих сторінок місцевої історії, а також заслухаємо інформацію про діяльність районного центру туристично-краєзнавчої роботи. Працівники районної централізованої бібліотечної системи проінформують про хід збирання матеріалів до чергової книги про людей району, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
На конференцію запрошені вчителі історії та сільські бібліотекарі, краєзнавці району, депутати районної ради.

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.