Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 19:37:48

Дискусія "Соціально-трудові права жінок в Україні"

01.03.2016   11:00Агенцiя

Стан дотримання трудових прав працюючих жінок, зокрема, щодо оплати праці, безпечних умов праці на Чернігівщині, можливості покращення захисту прав жінок через механізми колдоговірного регулювання на рівні підприємств і організацій, виконання Україною «Цілей тисячоліття (2000-2015)», визначення пріоритетів захисту прав жінок – ці та інші теми обговорять експерти під час фахової дискусії, що відбудеться 1 березня в «Навчально-методичному центрі профспілок» (вул. Шевченка, 105-а, ауд. 201). Початок – об.11.00. Запрошуємо представників ЗМІ до участі!

Фахова дискусія проводиться за ініціативою Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Департаментів сім'ї, молоді і спорту , соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, підприємства «Навчально-методичний центр профспілок», Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Участь в обговоренні візьмуть, зокрема, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді і спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Світлана Скиба, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Тимощенко.


Питання для обговорення:

- Підсумки виконання Україною “Цілей тисячоліття (2000-2015)”: аналіз бар'єрів і перешкод, визначення пріоритетів захисту прав жінок;
- Стан дотримання трудових прав і гарантій для працюючих жінок: оплата праці, безпечні умови праці тощо;
- Державні соціальні гарантії для жінок: народження дитини, догляд за дітьми, охорона здоров'я жінки, пільги, доплати;
- Шляхи створення належних умов для забезпечення жінкам і чоловікам рівних можливостей у трудовій діяльності;
- Проблеми реалізації  соціально-трудових прав жінок-переселенців;
- Порядок поновлення порушених трудових та соціальних прав жінок в аспекті надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.