На каву з другом…
26 лютого 2016 року о 13.00 в кав`ярні «Львівська майстерня» за адресою: вул. П`ятницька, 50 всі небайдужі чернігівці зможуть приєдналися до Всеукраїнської акції «На каву з другом».
Нагадаємо, що акція спрямована на підтримку дітей із діагнозом ДЦП, які обмежені в спілкуванні та пересуванні. Її мета – навчити людей толерантного ставлення до особливих людей та наголосити на важливості архітектурної доступності. В чаюванні візьмуть участь не тільки діти з ДЦП, а і їх батьки.
Крім солодощів, кави та дружньої підтримки від організаторів та учасників акції люди з особливими потребами зможуть поспілкуватися з представниками відділу інклюзивної навчання ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського, спеціалістами Чернігівської міської психолого-медико-педагогічної консультації, педагогами Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 та громадськими активістами.
Умова акції: купити каву не тільки для себе, а і для свого нового друга – людини з особливими потребами.
Контактна особа: Регіна Гусак 066 209 55 05, 063 402 73 03
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.