Початок громадської акції "Блокада російських фур на Чернігівщині"
У понеділок, 15 лютого, о 13.00 розпочинається громадська акція «Блокада російських фур на Чернігівщині».
На трасі Чернігів--Новгород-Сіверський, на повороті на Седнів (митний пункт «Сеньківка») буде встановлено блок-пост який і зупинятиме російські фури.
Ми вважаємо Росію країною-агресором, тому наша мета – заблокувати транзит російських вантажів через територію України. Хочемо попередити "далекобійників" з Росії – не їдьте на Чернігівщину, бо будете стояти.
Організатори акції не будуть чинити перешкод проїзду російських легковиків та автомобілів з номерами Республіки Білорусь.
Учасники акції: «Азов», «Самооборона Майдану», «Перша Чернігівська сотня», «Єдиний Волонтерський Центр», ГФ «Самооборона Чернігівщини», «Центр підтримки добровольців» (м. Чернігів), «Третя Позиція», «Правий Сектор».
Увага журналістів! О 12.45 ми матимемо змогу забрати Вас з Красної площі.
Контакти: Олександр Ясенчук (063) 236 18 03 #СтопРаша
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.