Відкриття виставки "Українська лялька: від давнини до сьогодення"
5 квітня о 14-00 у виставковій залі літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського відбудеться відкриття унікальної виставки «Українська лялька: від давнини до сучасності».
У цій експозиції представлено близько 300 робіт
Більш ніж 30 майстринь Чернігівщини. Відвідувачі виставки зможуть ознайомитись як з традиційною українською лялькою-мотанкою, так і з ляльками, запозиченими з інших культур.
Колекцію органічно доповнює українська старовинна і сучасна вишивка: рушники, скатертини, серветки.
Виставка буде експонуватися протягом місяця.
Довідки за тел. (04622) 4-10-03 та 4-43-26.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.