Круглий стіл "Шляхи вирішення проблеми з утилізації відпрацьованих батарейок побутового походження в м. Черінгів"
Представники влади та громади зберуться разом для того, щоб затвердити єдину концепцію вирішення неправильного поводження з елементами живлення побутового походження в місті Чернігів.
Рішення, які винесе засідання круглого столу, будуть запропоновані представниками Еко Міста до «Програми поліпшення екологічного стану на 2016-2017 роки». Інформуємо, що представники Еко Міста увійшли в дану робочу групу в Чернігівській міській раді.
Важкі метали, що містять батарейки, викликають тяжкі захворювання нервової системи та рак. Згідно статистики до України завозять 1 000 000 батарейок щодня. Переважна більшість з них в Чернігові потрапляє на смітник. При контакті з вологою одна батарейка здатна забруднити 20 м. кв. землі, або 400 л води.
Зрозуміло, що це вже не питання екологів чи науковців. Це наше право на життя та здоров’я.
Організатори заходу вважають, що збором і відправкою на утилізацію батарейок має займатися міська влада. Але за допомогою громадських організацій та підприємців. Вже більше року займаючись даним питанням, вони сформували своє бачення вирішення питання утилізації та пропонують його на розгляд громади.
Захід відбудеться:
12 лютого, з 10.00 до 12.00
Конференц-зала готелю «Україна» (3 поверх)
Початок реєстрації:10.00.
Контактна особа: Тетяна Пекур, 0636286831
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.