Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:58:56

Круглий стіл за підсумками роботи Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

27.01.2016   11:00Агенцiя

27 січня об 11:00 год. відбудетьсякруглий стіл за участю громадських організацій, адвокатів, засобів масової інформації на тему «Підсумки роботи Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за ІІ півріччя 2015 року».

Захід проводитиметься за адресою: м. Чернігів,проспект Миру, 43. (будинок засідань Чернігівської обласної ради, перший поверх, аудиторія № 1).

Контактні особи: директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко (тел. 77 43 58; моб. тел. 098 36 06 796); начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Михайленко (тел. 77 43 58; 77 51 68).

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини