Відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові
25 січня о 12:00 у Чернігові за адресою Горького, 23 відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові та Чернігівській області. Запрошуємо вас взяти участь у заходах, присвячених відкриттю Почесного консульства.
В заходах візьме участь Надзвичайний та повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Й.В. пан Юріс Пойканс, Почесний консул Латвійської Республіки в Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова, члени депутатської групи Саейму Латвії з міжпарламентських зв‘язків з Україною та члени депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків з Латвійською Республікою.
Початок урочистої програми о 12.15.
Адреса Почесного консульства: м. Чернігів, вул. Горького 23.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.