Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 квітня, 21:52:13

Звітна прес-конференція Центру соціально-психологічної реабілітації учасників АТО ГО "РЕСУРС" за 2015 р.

11.01.2016   11:00Агенцiя

11 січня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Звіт Центру соціально–психологічної реабілітації учасників АТО ГО «РЕСУРС» за 2015 р.»

У прес-конференції беруть участь:
1. Світлана Ющенко – Голова Правління ГО «РЕСУРС».
2. Шевчук Ірина – член Правління ГО «РЕСУРС», волонтер-психолог.
3. Глушко Ірина – член Правління ГО «РЕСУРС», волонтер-психолог.
4. Буковська Ольга - член Правління ГО «РЕСУРС», волонтер-психолог, керівник проекту «Точка опори».

Місце проведення – дискусійний клуб «Експертна думка» - вул. Гетьмана Полуботка, 6А

Контактний телефон – (050) 4652261 – Любов Радченко

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини