Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 22:10:04

Тренінг “Сучасні медіа – нові можливості”

27.03.2012   11:20Агенцiя

Загальноукраїнський проект “СЛОВО і ДІЛО” запрошує вас взяти участь у тренінгу “Сучасні медіа – нові можливості”, який відбудеться у вашому місті 27 березня з 11:20 до 12:40 у приміщенні Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка за адресою: вул. Полуботка, 53, аудиторія № 416.

Впродовж тренінгу відбудеться презентація суспільно-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО” (http://slovoidilo.UA). Це постійно діюча on-line система народного контролю над владою і політиками, що демонструє справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами і виборцями. Портал працює за правилами сучасних медіа. База даних системи містить близько 5000 обіцянок політичних і громадських діячів, держслужбовців, і постійно поповнюється новими. Аналітики і волонтери проекту відстежують обіцянки, їх терміни і реалізацію більш ніж по 600 персонам.

З доповідями виступить:
– Тарас Чернов, головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”, випускник політологічного курсу Варшавського університету.
– Олена Некрасова, експерт з суспільно-політичних питань проекту “СЛОВО і ДІЛО”.


Мета зустрічі:

Участь у тренінгу надасть можливість розширити професійні навички молодих журналістів. Краще зрозуміти ідеологію конвергентних медіа, ефективно використовувати можливості Інтернету, а саме інструменти нових (соціальних) медіа. А також визначити відповідальності регіональних політичних еліт, проблеми розвитку регіону, контролю обіцянок мера міста, губернатора та голови обласної ради.

Коротка програма:
· Що таке конвергентна журналістика на практиці?
· Ідеологія інтерактивності та WEB 2.0.
· Web 2.0. у порівнянні з WEB 1.0 на основі інтернет-порталу “СЛОВО і ДІЛО”, Wikipedia.
· Завдання менеджменту “нового медіа”.
· Робота сучасного “Універсального журналіста”.
· Можливості використання інформації порталу “СЛОВО і ДІЛО” журналістами. Про збір інформації користувачами, її об’єктивність та незаангажованість.
· Моменти правового регулювання журналістської діяльності. Про практику використання Закону України “Про доступ до публічної інформації” аналітиками проекту “СЛОВО і ДІЛО” у місті та області.
· Тренди та перспективи розвитку “Нових медіа”.

Тренінг відбудеться за підтримки громадської організації Фундація “Інформаційні дослідження та законотворчість”.

З організаційних питань звертайтесь, будь ласка, за телефонами: +38 (044) 288-34-39 Катерина Квак, менеджер по роботі з партнерами

або +38 (050)-685-87-78 Тарас Чернов, доповідач тренінгу і головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”.

 

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини