Тренінг “Сучасні медіа – нові можливості”
Загальноукраїнський проект “СЛОВО і ДІЛО” запрошує вас взяти участь у тренінгу “Сучасні медіа – нові можливості”, який відбудеться у вашому місті 27 березня з 11:20 до 12:40 у приміщенні Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка за адресою: вул. Полуботка, 53, аудиторія № 416.
Впродовж тренінгу відбудеться презентація суспільно-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО” (http://slovoidilo.UA). Це постійно діюча on-line система народного контролю над владою і політиками, що демонструє справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами і виборцями. Портал працює за правилами сучасних медіа. База даних системи містить близько 5000 обіцянок політичних і громадських діячів, держслужбовців, і постійно поповнюється новими. Аналітики і волонтери проекту відстежують обіцянки, їх терміни і реалізацію більш ніж по 600 персонам.
З доповідями виступить:
– Тарас Чернов, головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”, випускник політологічного курсу Варшавського університету.
– Олена Некрасова, експерт з суспільно-політичних питань проекту “СЛОВО і ДІЛО”.
Мета зустрічі:
Участь у тренінгу надасть можливість розширити професійні навички молодих журналістів. Краще зрозуміти ідеологію конвергентних медіа, ефективно використовувати можливості Інтернету, а саме інструменти нових (соціальних) медіа. А також визначити відповідальності регіональних політичних еліт, проблеми розвитку регіону, контролю обіцянок мера міста, губернатора та голови обласної ради.
Коротка програма:
· Що таке конвергентна журналістика на практиці?
· Ідеологія інтерактивності та WEB 2.0.
· Web 2.0. у порівнянні з WEB 1.0 на основі інтернет-порталу “СЛОВО і ДІЛО”, Wikipedia.
· Завдання менеджменту “нового медіа”.
· Робота сучасного “Універсального журналіста”.
· Можливості використання інформації порталу “СЛОВО і ДІЛО” журналістами. Про збір інформації користувачами, її об’єктивність та незаангажованість.
· Моменти правового регулювання журналістської діяльності. Про практику використання Закону України “Про доступ до публічної інформації” аналітиками проекту “СЛОВО і ДІЛО” у місті та області.
· Тренди та перспективи розвитку “Нових медіа”.
Тренінг відбудеться за підтримки громадської організації Фундація “Інформаційні дослідження та законотворчість”.
З організаційних питань звертайтесь, будь ласка, за телефонами: +38 (044) 288-34-39 Катерина Квак, менеджер по роботі з партнерами
або +38 (050)-685-87-78 Тарас Чернов, доповідач тренінгу і головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.