Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 14:54:18

День Святого Миколая в "Ялівщині"

19.12.2015   11:00Агенцiя

Щороку 19 грудня всі православні будуть відзначати свято Миколая. Свято Миколая прийшло до нас у 1088—1089 рр., за часів князя Всеволода Ярославовича. Історія свідчить, що Миколай жив за часів імператора Костянтина (ІV ст.) і був архієпископом у Мирах.

Народився у багатій сім’ї і виріс доброю й чуйною до чужої біди дитиною.  Батьки його померли дуже рано. І хоча хлопчикові нічого не бракувало, він жив під опікою родичів, все ж таки відчував нестачу батьківської ласки і любові. Маленький сирота все частіше тікав з багатого будинку до друзів, дітей убогих батьків, котрі жили в темних глиняних хатах і нерідко йшли спати голодними. Минули роки. Миколай став священиком. Віддав усе своє майно бідним людям і скрізь чинив тільки добро. Одного разу він врятував невинного чоловіка, батька багатьох дітей, від страти, запропонувавши за те своє життя, проте помилували обох.

Священик Миколай своїм милосердям заслужив винагороду у Бога – благодать творіння чудес. Кожного року 19 грудня у день ангела Св. Миколая ми відзначаємо це улюблене всіма свято.

Святий Миколай давно став символом добра і правди у немилосердному світі. Це свято турботи і любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати лист тим, з ким не бачилися багато років. Вчіться творити дива!

Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за нами впродовж року. Якщо людина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується!

Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»
долучається до святкування та запрошує всіх бажаючих  на підведення підсумків природоохоронної  акції «Підгодуймо птахів взимку». До участі в ній були запрошені учні шкіл, студентська молодь, небайдужі природоохоронці та жителі міста Чернігова. Всі виготовлені  конкурсні годівнички будуть розвішені по території «Ялівщини». Кращі ж роботи будуть нагороджені грамотами та призами. Отож різноманітне птаство «Ялівщини» буде підгодовуватися протягом зимового періоду, а як подяка навесні – пташине різноголосся прикрасить цей унікальний куточок природи Чернігова.

Важливою подією цьогорічного свята також буде відкриття оновлених інформаційних щитів та природоохоронних  стендів  на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Раді будемо бачити всіх бажаючих . Початок  19 грудня 2015 року об 11-00 за адресою: м. Чернігів, РЛП «Ялівщина»,  біля міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю.


Свято Святого Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує всім подарунки і відчуття передноворічної атмосфери.

О.Свердлов, директор РЛП "Ялівщина", м.Чернігів

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.