Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 вересня, 07:26:57

Акція “Єдина родина Чернігівщини”

19.12.2015   08:30Агенцiя

19 грудня, в суботу, відбудеться акція до Дня Святого Миколая «Єдина родина Чернігівщини».

о 8.30 — до обласного філармонійного центру запрошуються члени сімей воїнів, загиблих в АТО.
У програмі акції: вистави, фотовиставки, екскурсії, майстер-класи, конкурси та подарунки для дітей.
Учасники акції зможуть проконсультуватися у юристів та психологів.

У цей день також відбудеться вшанування пам’яті загиблих в АТО:
 о 9.40 — початок пішої ходи до Катерининської церкви. Після богослужіння — перехід до стели пам’яті загиблих героїв АТО.

о 14.00 — святковий концерт в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Запрошуються представники засобів масової інформації до висвітлення заходу.

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини