Круглий стіл про культуру прикордонного контролю та проблеми перетинання держкордону
28 березня 2012 року о 10.00 годині в управлінні Чернігівського прикордонного загону за адресою: вул. Квітнева,3-в, відбудеться засідання круглого столу. На обговорення винесено одне питання: “Культура прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та проблемні питання щодо перетинання державного кордону громадянами”.
Проведення круглого столу, під головуванням начальника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майора Ігоря Токового, відбуватиметься у режимі відеоконференції з іншими органами охорони державного кордону.
Круглий стіл, для обговорення проблемних питань при перетинанні державного кордону громадянами, при управлінні прикордонного загону очолить начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Олександр Птиця, а також представники обласних (районних) державних адміністрацій, обласних (районних) рад, представники ветеранських, профспілкових, громадських організацій та взаємодіючих органів.
До участі в обговоренні запрошуються Всі бажаючі для яких діятиме телефон гарячої лінії: (0412) 42-41-32 по якому можна взяти участь в обговоренні та надати свої пропозиції. Зацікавлених у висвітленні даного заходу представників засобів масової інформації просимо акредитуватись до 16.00 27 березня 2012 року за телефоном 5-83-79.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.