Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 07:33:13

Зустріч з Володимиром Фризом

03.12.2015   13:00Агенцiя

3 грудня о 13:00 годині у читальній залі Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбудеться зустріч з непересічною особистістю, лікарем, поетом, письменником, перекладачем, Володимиром Фризом.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідка
Володимир Іванович Фриз більш відомий в Україні, і зокрема на Чернігівщині, як лікар-ортопед, який одним із перших в Україні розпочав виконувати унікальні для вісімдесятих років операції імплантації штучних суглобів. Закінчив Івано-Франківський медичний інститут. Кілька років перебував у Німеччині, з 1983 року живе і працює в Чернігові. Володіє кількома мовами.
Пише вірші, оповідання, має багатогранний талант перекладача. У 2014 році побачила світ книга інтимної лірики польських і німецьких поетів у його перекладі «Книга любові». Мова перекладів оригінальна, вишукана, мила, звучна. До книги також увійшли власні вірші, написані польською мовою та перекладені українською. Окрім того, Володимир Фриз переклав українською мовою надзвичайно популярну у Польщі і добре відому в Україні поему Адама Міцкевича «Пан Тадеуш».

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.