Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 07:19:46

"Як нам облаштувати Україну: молодь і політика"

20.11.2015   11:00Агенцiя

Час проведення: 20 листопада  2015 року об 11:00.
Місце проведення: Чернігівський національний технологічний університет за адресою: вул. Шевченка 95, корпусу № 1, аудиторія 224.

Мета – створити майданчик для діалогу молоді, представників освіти і наукових кіл, влади, громадських організацій навколо проблем розвитку політичної свідомості та соціалізації сучасної молоді, її політичної участі та громадської активності; постановка проблемних питань в ході дискусії і пошуки продуктивних шляхів їх вирішення.

Партнери: ГО «Чернігів Європейський», ГО «Інститут інноваційного розвитку суспільства».
У програмі:
1. Дискусія: обговорення тем
- Діти незалежності: штрихи до проспективного соціально-психологічного портрету  –  Фролов Павло,  кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії соціально-психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, віце-президент Асоціації політичних психологів України.
-  Соціально-психологічні детермінанти успішних  суспільних перетворень – Жовтянська Валерія, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології психосоціальних і політико-психологічних досліджень Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член Асоціації політичних психологів України.
-  Місцеві вибори 2015: соціально-психологічний аспект – Рибаченко Віктор, доцент кафедри зв’язків із громадськістю та реклами Київського національного  університету культури та мистецтв, консультант Верховної Ради України, шеф-редактор  газети "Час і події",  віце-президент Асоціації політичних психологів України.

2. Молодіжний флеш-моб :«Переміг на виборах? – Працюй!»
3. Майстер-клас доктора психологічних наук, професора, завідувача лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, члена президії Асоціації політичних психологів України Васютинського В.О. «Симулякри масової політичної свідомості: неминуче і минуще».

До участі запрошуються молодіжні громадські організації, молодь м. Чернігова, представники наукових кіл, освіти, політики, владних структур.

Заявки можна зробити на адресу : kafedra.osdn@gmail.com
або за телефоном : 67-47-15
093 82 69 263 – Олена Сергіївна,    050 216 38 81 – Катерина Олексіївна

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського 17:32

17 вересня — день народження Великого Сонцелюба, українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського, чиє життя і творчість тісно пов’язані із Сіверським краєм. Багато років свого життя він жив у Чернігові і похований на Болдиних горах.

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян

У Прилуцькому районі прозвітували про майже 70% вакцинованих освітян 17:08

Станом на 15 вересня у новому, розширеному Прилуцькому районі відсоток вакцинованих освітян становить 67,9: у закладах загальної середньої освіти - 71,8%, дошкільної - 64,7, позашкільної - 41,6%.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 вересня в області зафіксовано 125 нових випадків COVID-19.

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад

У конструктивному діалозі: відбулося перше засідання Ради територіальних громад 16:52

На початку вересня за ініціативи голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса створена Рада територіальних громад області — майданчик для комунікації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3049 осіб 15:04

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 вересня в області щеплено першою та другою дозою 299 326 людей.