Прес-конференція народного депутата України Ірини Луценко
У середу, 11 листопада об 11.00 у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» відбудеться прес-конференція народного депутата України Ірини Луценко.
Запрошуємо до участі представників громадських організацій, політичних партій і засобів масової інформації.
Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина» (4 поверх).
Дата проведення: середа, 11 листопада об 11.00
Довідка
Ірина Степанівна Луценко - український державний діяч, депутат Верховної Ради України VII і VIII скликань.
У 1988 році закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Прикладна математика». У 1996 році закінчила Українську державну академію водного господарства, спеціальний факультет за спеціальністю «Облік і аудит».
Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.
З 27 січня 2015 року - депутат Верховної Ради України VIII скликання від партії «Блок Петра Порошенка».
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.