Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 14:21:07

Круглий стіл "Чернігів: синергія у трикутнику "громада-влада-ЗМІ"

29.10.2015   12:00Агенцiя

У четвер 29-го жовтня 2015 р. о 12.00  прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина»  (вул. Шевченка, 5,  4-й поверх)  запрошує представників громадських і благодійних організацій, волонтерських груп, бізнесу, власників та працівників мас-медіа усіх типів і форм власності, а також представників місцевих органів влади та місцевого самоврядування, наукового співтовариства - на круглий стіл, ініційований  Українським форумом благодійників (УФБ), Асоціацією «Спільний простір» та Комітетом «Рівність можливостей».

Організатори поінформують про результати медіа-моніторингу висвітлення у чернігівських та ЗМІ інших регіонів кращих практик волонтерства і благодійності. Також громадські активісти розкажуть про міжрегіональний обмін досвідом для налагодження комунікації в трикутнику «громадянське суспільство-влада-ЗМІ» та стимулювання партнерства в розв’язанні конкретних соціальних проблем на загальнонаціональному та регіональному рівні.   

Спікери:

Олександр Чекмишев, керівник моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір», голова Комітету «Рівність можливостей»
Леся Ярошенко, координатор партнерських інформаційних проектів Українського форуму благодійників та Асоціації «Спільний простір»

Дата проведення: 29-го жовтня 2015 р. початок о 12.00 

 Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, 5, (4 поверх),  прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина».

 

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.