Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 21:12:20

Презентація громадської правоохоронної структури "Сєвєр"

20.10.2015   12:00Агенцiя

20 жовтня 2015 року о 12-00 за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 6А (у приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка»), відбудеться прес-конференція, на якій буде презентована створена в Чернігівській області цивільна громадська правоохоронна структура – громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр».
 У ході прес-конференції будуть висвітлені наступні питання:
- Цілі і завдання, які ставить перед собою громадське формування;
- Презентація плану розвитку Формування за напрямами:
охорона державного кордону;
боротьба з порушеннями громадського порядку та профілактична робота серед населення регіону;
проведення роботи з національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015
Запитання та відповіді.

У прес-конференції беруть участь:

  • Горний Юрій Борисович, начальник Штабу громадського формування
  • Акулич Микола Сергійович, командир підрозділу аеророзвідки «Сєвєр»
  • Рокитський Євген Леонідович, член Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України
  • Алексеєва Світлана Михайлівна, голова Правління Фонду підтримки безпеки Сіверщини

Представники УМВС України в Чернігівській області та Чернігівського Прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС України.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр» створене за ініціативи патріотично налаштованих соціально активних громадян з числа бійців добровольчого батальйону «Сєвєр», волонтерів та громадських активістів і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" від 22 червня 2000 року №1835-ІІІ, інших законодавчих та нормативно-правових актів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю і адмінправопорушеннями.
Головна мета створення громадського формування – згуртування небайдужих до долі північних рубежів держави і країни в цілому соціально свідомих громадян задля сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, підрозділам Державної прикордонної служби України та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.
Створене свідомими патріотами для забезпечення безпеки.
Згуртувавшись – ми сила!

Додаткову інформацію можна отримати:
зателефонувавши – 653-588 або (073) 4880550
написавши – sever.gf.chernigov@gmail.com
прочитавши - www.facebook.com/severbat

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».