Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:09:54

Обговорення на тему альтернативних джерел енергії

19.10.2015   16:00Агенцiя

Обговорення на тему альтернативних джерел енергії відбудеться в понеділок, 19 жовтня, о 16:00 в дискусійному клубі «Експерта думка» у місті Чернігові. Аудиторії буде представлений документальний фільм Ігоря Чайки «Газова революція чи газовий цугцванг?» Організаторами виступає студія медіа-проектів «Вартові демократії» спільно з Громадянською мережею ОПОРА та ДК «Експертна думка».

Фільм, який був знятий в США та Україні, має показати всі переваги й «підводні камені», пов’язані з видобутком нетрадиційного газу. Він дозволить побачити чітку різницю між міфами і реальним станом речей, що існують в українському інформаційному просторі щодо видобутку сланцевого газу, та продемонструє реальні переваги для національної та регіональної економіки, рівня та якості життя місцевих громад.

Під час роботи в США знімальна група побувала на місцях видобутку сланцевого газу в штатах Пенсильванія та Огайо (на родовищах Marcellus та Utica), побувала на будівельних майданчиках, бурових установках, місцях проведення гідророзриву, де провели ретельні дослідження всього процесу.

Захід проводиться за сприяння Бюро підтримки медіа-проектів Державного департаменту США і Посольства США в Україні та Проекту «Український інститут газу нетрадиційних джерел».

Дата проведення: 19 жовтня.

Місце проведення: дискусійний клуб «Експерта думка» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а).

Початок: 16:00.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.