Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 06:49:48

Благодійний концерт "Серце в долонях"

08.10.2015   18:00Агенцiя

8 жовтня в актовому залі Чернігівського національного технологічного університету (м. Чернігів, вул. Шевченка, 95) відбудеться благодійний концерт «Серце в долонях» та виставка-продаж творчих робіт в рамках проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння проблеми до реальних дій».

Початок виставки-продажу о 17.00.
Початок концерту о 18.00.

Організатори:
громадська організація «Чернігів Європейський»

Партнери проекту
Чернігівський національний технологічний університет
Чернігівська обласна дитяча лікарня
Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Мета заходу:
збір коштів на допомогу тяжкохворим хлопчикам з багатодітних родин – Свиридовичу Артему (2011 р.н.) та Нікогді Артему (2011 р.н.).

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини