Фестиваль молока
20 вересня 2015 року в Центральному парку культури і відпочинку м. Чернігова відбудеться обласний захід «ФЕСТИВАЛЬ МОЛОКА».
Метою фестивалю є пропагування серед молоді, дорослого населення області культури та здорового споживання молока та молочних продуктів, що забезпечують активну життєдіяльність людини від народження до глибокої старості.
Початок «Фестивалю молока» о 10.00.
Учасниками його є виробники молока та молочних продуктів Чернігівщини, провідні хлібозаводи (додаються), медовари, професійні та аматорські художні колективи, майстри декоративно-прикладного мистецтва.
На гостей фестивалю чекатимуть:
Діти матимуть нагоду взяти участь у змаганнях, спортивних іграх та різноманітних майстер-класах.
На переможців та учасників чекають призи.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь та залучитися до здорового способу життя.
Паралельно працюватиме дитячий майданчик з ростовими ляльками та розвагами для дітвори. Словом, організатори «Фестивалю молока» сподіваються, що він буде змістовним і зацікавить усіх, хто прийде того недільного дня до міського парку культури і відпочинку.
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).