Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 21:24:21

Рух ЧЕСНО назве прогульників засідань Чернігівської облради

09.09.2015   11:30Агенцiя

У рік місцевих виборів Громадський рух ЧЕСНО проводить моніторинг роботи місцевих рад у рамках кампанії “Чесна весна - відповідальна осінь”. У середу, 9 вересня, під час прес-конференції активісти ЧЕСНО назвуть імена кандидатів на відкликання ​ у Чернігівській обласній раді.

За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії чи постійної комісії протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад").

Прес-конференція відбудеться: 9 вересня об 11:30 у Чернігівському прес-клубі “Чиста політика” за адресою м.Чернігів,  вул. Гетьмана Полуботка, 6-а. 

Учасники прес-конференції:
Ірина Федорів - регоінальний координатор Громадського руху ЧЕСНО.
Павло Пущенко  - координатор Громадського руху ЧЕСНО у Чернігові.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до регіонального координатора Громадського руху ЧЕСНО Ірини Федорів: (050) 419 12 49, pigmaliones@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression