Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 12:33:10

Чи хочуть місцеві ради Чернігівщини ставати прозорими?

09.09.2015   11:00Агенцiя

9 вересня  об 11 годині в прес-клубі «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Полуботка 6-а) відбудеться прес-конференція учасників коаліції «Прозорі ради».

Під час заходу  будуть  презентовані результати аналізу відповідності нормативно-правових актів восьми  органів місцевого самоврядування сучасному антикорупційному законодавству. Також буде повідомлено про реакцію мерій міст Чернігівщини на експертні пропозиції щодо усунення порушень  місцевого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.