Навчання призовної молоді з тактичної медицини
4 вересня, у п’ятницю, у м.Чернігові, на території стадіону «Юність», відбудеться навчання призовної молоді з тактичної медицини.
У підготовці та проведенні заходу беруть участь обласна організації ТСО України, громадська організація «Білі берети», обласна організація Товариства Червоного Хреста України, волонтерські організації за підтримки Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Учнів та студентів м. Чернігова планують ознайомити з основами надання першої медичної допомоги та порядком дій у випадках поранення людей.
Початок заходу: 14.00 год.
Місце проведення: м. Чернігів, стадіон «Юність».
Запрошуються представники засобів масової інформації до висвітлення заходу.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.