Велике купецьке зібрання у Ніжині
Шановні підприємці міста Ніжина!
Маємо честь запросити Вас
на Велике купецьке зібрання м. Ніжина з нагоди Дня підприємця.
Організатори:
Асоціація «Об’єднання підприємств Ніжинщини»,
Міська громадська організація «Підприємець»,
Ніжинська міська громадська організація «Ділова жінка»,
Міський голова міста Ніжина,
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради.
Святкування відбудеться у п’ятницю 4 вересня 2015 року в актовій залі колишньої міської думи (нині учбовий корпус №3 медичного коледжу) на вул. Студентській. Початок о 15-й годині.
У план заходу входить:
- нагородження кращих підприємців;
- вшанування пам’яті померлих підприємців, які позитивно вплинули на розвиток підприємництва у Ніжині;
- художньо-концертна частина,
- благодійна акція зі збору коштів для облаштування скверу ім. Юрія Лисянського у Ніжині,
- фуршет, неформальне спілкування.
Контактна особа – виконавчий директор Асоціації «ОПН» Сергій Ільющенко тел. 096-822-51-61
www.opn.com.ua
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.