Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 20:37:24

Діалог заради миру

27.08.2015   10:00Агенцiя

18-19 серпня в столиці розпочалася програма «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру». Її мета - започаткувати діалог між жінками-активістками з різних регіонів і створити майданчик, де вони вільно обмінюватимуться думками та баченням перспектив, висловлюватимуть свої побоювання, обговорюватимуть наболіле та спільно з державними органами влади шукатимуть шляхи вирішення проблем.

Програма складається з циклу семінарів, що з серпня 2015 року по березень 2016 року проходитимуть у 16 регіонах України, а перша така зустріч відбудеться в Чернігові 27-28 серпня на базі обласної організації Спілки жінок України та підприємства «Навчально-методичний центр профспілок» (вул. Шевченка, 105). У ній візьмуть участь представниці Запоріжської, Кіровоградської, Рівненської та Миколаївської областей, а саме – громадські діячі, переселенці, волонтери. Учасниць вітатиме голова Спілки жінок України Леокадія Володимирівна Герасименко.

Захід проходить за підтримки обласної державної адміністрації. Очікуються, зокрема, виступи заступника голови Чернігівської ОДА Леоніда Сахневича, директора обласного департаменту соціального захисту населення Олега Русіна, заступника начальника управління охорони здоров'я Володимира Пуліна.

Теми для обговорення: роль жінок у розв’язанні конфлікту в Україні та примиренні людей з різних регіонів, особливо тих, хто має протилежні погляди; бачення та досвід щодо нинішньої політичної та безпекової ситуації в Україні; співпраця між представниками влади та громадськими організаціями як спосіб сприяння миротворчим процесам в Україні; діалог як основний спосіб примирення та відновлення довіри між різними групами суспільства; дослідження можливостей у процесі консолідації українського суспільства, зокрема, дискусія про спільні цінності, цілі, символи та звичаї.

Початок семінару в Чернігові – 27 серпня о 10.00

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».