Відкриття виставки хронікально-документальної фотографії "ВІЙНА ОЧИМА ГЕРОЇВ"
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує Вас на відкриття виставки хронікально-документальної фотографії "ВІЙНА ОЧИМА ГЕРОЇВ" 21 серпня о 15.00. На виставці представлені фотографії бійців 41-го, 13-го, 1-го танкового батальйонів та волонтерів, що розповідають про своє життя в умовах АТО, жахливі наслідки війни, мрії про мир, красу Донбасу.
Для Вас готуємо виставу "Молитва Марії" за віршами Ліни Костенко. Чекаємо Вас із дітками, родичами, коханими!!! Адреса музею вул.Горького буд.6 (ВАЛ, напроти Спаського собору).
ВХІД ВІЛЬНИЙ!
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.