Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 вересня, 16:37:51

Презентація ініціативи ДемАльянсу "Команда твого міста"

18.08.2015   14:00Агенцiя

Запрошуємо представників ЗМІ та чернігівців на презентацію ініціативи від ДемАльянсу  − «Команда твого міста».  Це унікальна ініціатива для України та для людей, що прагнуть розбудовувати рідне місто власноруч через політичну діяльність. Зокрема через можливість стати депутатом міської ради завдяки своєму розуму та активності, а не завдяки купівлі місць у списках політичних партій. «Команда твого міста» − це відкритий список, куди має шанс потрапити кожна порядна, патріотична, відповідальна людина.

Під час заходу організаторами будуть озвучені умови та критерії відбору кандидатів.

«Команда твого міста» збере людей, які віддають перевагу мові рішень та інновацій, а не жаргону гречки та біллбордів.

Місце проведення: дискусійний клуб «Експертна думка», вул. Г. Полуботка, 6а.

Час проведення: 14:00 у вівторок 18 серпня.

Контактна особа: Андрійченко Ігор, 093 118- 44-38

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини