Діалоги про місто: яким є і може бути громадський транспорт у місті?
Запрошуємо представників ЗМІ та небайдужих чернігівців прийняти участь у дискусії-обговоренні «Діалоги про місто», яке ініціювала команда «Демальянсу» в різних містах країни та в Чернігові зокрема.
Метою проекту − є публічне обговорення та формування позиції щодо майбутнього різних сфер життєдіяльності Чернігова. Тема цього заходу: яким є і може бути громадський транспорт м. Чернігова.
Формат заходу передбачає декілька спікерів, які в публічному місці протягом 1,5 годин обмінюються думками та висловлюють свою позицію з озвученої теми. Перехожі чернігівці та слухачі можуть задавати спікерам питання. Таким чином триває живий діалог.
Запрошені в якості спікерів на діалог щодо транспорту міста Чернігова представники влади, Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради, Чернігівського тролейбусного управління та представники громадськості, які працюють в цій сфері.
Місце проведення: початок Алеї героїв.
Час проведення: 18:30 – 19.45 в четвер 13 серпня 2015 року.
Контактна особа: Романова Тетяна, 093 59 30 277
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.