Регіональний етап «Кубку надій ФФУ» у Чернігові
02 – 04 серпня 2015 року у Чернігові відбудеться регіональний етап «Кубку надій Федерації футболу України» серед команд Чернігівського Міжрегіонального Центру розвитку дівочого футболу.
У заходах візьмуть участь дівочі команди з футболу Чернігівщини, Сумщина та м. Києва, учасницями яких будуть дівчата 2002 – 2004 років народження.
Збірна регіону, яка за результатами регіонального етапу буде сформована з кращих гравців трьох команд, візьме участь у фінальному етапі «Кубку надій ФФУ» серед команд Міжрегіональних Центрів розвитку дівочого футболу України. Змагання відбудуться 05 – 09 серпня 2015 року у Миколаєві.
Ігри відбудуться 03.08.2015 о 10-00 та о 17-00, 04.08.2015 о 10-00 на стадіоні ім.Ю.Гагаріна
Останні новини Чернігівщини
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.
«Ігри Ветеранів»: чернігівські поліцейські взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з волейболу сидячи та кросфіту 15:37
У Вінниці днями пройшов триденний регіональний етап Всеукраїнських змагань «Ігри Ветеранів». До участі долучилися ветерани, ветеранки, військовослужбовці та представники силових структур, які отримали поранення чи захворювання під час служби.
Рішення міської комісії ТЕБ та НС щодо організації освітнього процесу у школах Чернігова 14:54
30 жовтня 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За його підсумками члени комісії ухвалили рішення рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти організувати освітній процес з 3 листопада 2025 року в очній формі з використанням технологій дистанційного навчання.
У небі над Чернігівщиною оборонці вразили 181 ударний дрон 14:13
На Чернігівщині за минулий тиждень оборонці знищили 181 ворожу ціль. Це спільна робота Сил ППО, підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та прикордонників.