Моніторинг останнього тижня перед виборами та що очікувати в день тиші та в день виборів
У четвер, 23 липня о 12.30 запрошуємо Вас на брифінг громадської організації Центр «Доброчин» щодо оприлюднення результатів останнього тижня моніторингу виборчого процесу по 205 округу.
Активісти дадуть юридичну оцінку найбільш скандальним ситуаціям, презентують результати соціологічного дослідження, а також ознайомлять з динамікою рейтингів кандидатів за період дослідженням. Дізнаєтесь також про інформаційні та агітаційні матеріали, джинсу, зовнішню рекламу, піар в різних його проявах тощо.
Експерти розкажуть також, що нас очікує в день тиші та в день виборів.
Адреса проведення:
дискусійний клуб «Експертна думка», вул. Гетьмана Полуботка, 6а.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.