Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 20:15:26

Народу ніхто не схотів присягти - прес-конференція Президента АГС "Совість"

23.07.2015   11:00Агенцiя

23 липня об 11.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція Президента АГС «Совість» Володимира Демиденка.

Два тижні тому Антикорупційна громадська спілка «Совість» звернулася до всіх кандидатів з пропозиціями: прийняти жорстку моральну та конкретну фінансову відповідальність перед виборцями.

Жоден з 127 кандидатів присягу не склав.

На прес-конференції дізнаєтесь про типові причини і очікувані наслідки відмови.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

Керівника Ніжинського драмтеатру нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 14:40

З нагоди Міжнародного дня театру генерального директора-художнього керівника Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського Юрія Муквича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Ветеранська спільнота області визначилася з кандидатом до складу Ради ветеранів війни при Мінветеранів 14:19

У Раді ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів Чернігівщину представлятиме Денис Мостович – ветеран з Корюківки, який наразі займається підприємницькою та активною громадською діяльністю.

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини