Прес-конференція Андрія Міщенка "Чернігів – не Мукачеве"
17 липня в експертному клубі «Чиста політика» в Чернігові відбудеться прес-конференція кандидата в народні депутати України, голови Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрія Міщенка «Чернігів – не Мукачеве».
Також до участі запрошено інших лідерів виборчих перегонів у 205-ому окрузі.
Тема прес-конференції – заклик до чесних виборів та застереження від силового втручання у виборчий процес.
Початок – об 11:00.
Адреса: вул. Гетьмана Полуботка, 6-а.
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).