Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 16:49:08

Засідання "круглого столу" з розвитку природно-заповідної справи області

07.07.2015   11:00Агенцiя

7 липня відбудеться засідання за "круглим столом" на тему «Розвиток природно-заповідної справи області (До дня працівників природно-заповідної справи)» та підведення підсумків діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА за І півріччя 2015 року.

Метою зустрічі є привернення уваги громадськості до збереження та розширення природно-заповідного фонду області та охорони навколишнього природного середовища в цілому.
У заході візьмуть участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА, Ніжинської райради,  РЛП «Міжрічинський», Мезинського НПП, Проекту Європейського Союзу «ClimaEast», науковці та громадськість. 
Питання, що будуть обговорюватись:
1) розширення мережі ПЗФ області:
- створення РЛП «Ніжинський», ландшафтного заказника «Обирок» та НПП «Міжрічинський»;
2) перспективи екологічного туризму в області;
3) стан виконання «Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020рр.»;
4) підсумки дозвільної діяльності в сфері поводження з водними ресурсами, атмосферним повітрям, а також стан паспортизації місць видалення відходів;
5) стан виконання «Програми формування національної екологічної мережі в Чернігівській області на 2003-2015 рр.»

Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації (м.Чернігів, вул. Малясова, 12).

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини