Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 лютого, 19:54:36

Юрій Ткач презентує візію майбутнього Чернігова

25.06.2015   14:00Агенцiя

25 червня відбудеться зустріч кандидата в народні депутати Юрія Ткача з представниками ЗМІ щодо участі у виборах, під час якої буде презентована програма розвитку Чернігова та України.
На сьогоднішній день перед жителями Чернігова постав важкий вибір. Хто з 63 кандидатів буде представляти наш рідний Чернігів у Верховній раді України? Більше того, не просто представляти, а працювати для розвитку міста та України, дбати про поліпшення рівня життя громади, а не про свої інтереси. З цією метою та для обговорення нагальних питань виборчого процесу ми збираємо прес-конференцію.
Юрій Ткач йде на вибори з командою людей, які мають чітке бачення, якою повинна бути Україна.
Ми – за Україну як спільну справу кожного її мешканця, за Україну, в якій сформовано дієздатну систему соціального захисту, створено прозорі та зрозумілі умови для ведення бізнесу; Україну, в якій влада підзвітна громаді й вільна від корупції; Україну, в якій Республіка перемогла олігархію.
У модернізованій Україні, яку ми будуємо, головними будуть не "договорняки" та "схеми", а освіта, виробництво, наука та молодь!
Місце збору для журналістів: пам’ятник Т. Г. Шевченку на Валу о 14:00.
Довідки за тел.: 095-754-51-01 (Ксенія)
pressa.respublika@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини