Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 18:42:27

Брифінг "Результати роботи дежфінінспекції та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення"

25.06.2015   11:00Агенцiя

25 червня у холі адміністративного приміщення Чернігівської районної ради та  райдержадміністрації за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 48 об 11.00 відбудеться брифінг: «Результати роботи дежфінінспекції та необхідність державного фінансового контролю  в умовах сьогодення». Начальник Чернігівської міжрайонної державної фінансової інспекції Наталія Федорівна Мольченко поінформує про найвагоміші та найбільш резонансні порушення, виявлені під час фінансового контролю у Чернігівському, Ріпкинському та Городнянському районах.На захід запрошуються всі бажаючі представники засобів масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.